Wyniki konkursu plastycznego pt. „Laurka dla św. Jana Pawła II”

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

Kategoria: Praca plastyczna (ręczna) indywidualna

            do 10 lat:

1. miejsce: Maja Mularczyk, lat 9, Lublin

1. miejsce: Laura Kaczor, lat 9, Dąbrowica

2. miejsce: Wiktoria Kufel, lat 9, Świecie, woj. Kujawsko-Pomorskie

2. miejsce: Wanessa Stelmach, klasa III, Biłgoraj

3. miejsce: Izabela Borowiec, lat 9, klasa III a SP 1 w Biłgoraju

3. miejsce: Kaja Sołtys, lat 9, klasa III a SP 1 w Biłgoraju

3. miejsce: Marek Świerzak, lat 8, klasa I, Biłgoraj

Wyróżnienia:

– Adam Kiszczak, lat 8, Biłgoraj

– Aleksandra Bukarewicz, klasa III a, SP 1 w Biłgoraju

– Ewelina Grasza, klasa III a SP 1 w Biłgoraju

– Franciszek Dziduch, lat 9, klasa 3 c SP 1 w Biłgoraju

– Jagoda Piotrowska, Strzyżów k. Hrubieszowa

– Natalia, lat 6, Biłgoraj

– Nina Kiszczak, lat 9, klasa III c SP 1 w Biłgoraju

– Piotr Kwiatkowski, klasa III e SP 1 w Biłgoraju,

– Wojciech Bukarewicz, klasa III a. SP 1 w Biłgoraju

– Zuzanna Bajda, klasa I, Strzyżów k. Hrubieszowa

            od 10 lat:

1. miejsce: Gabriela Górczyńska, klasa VI a SP 1 w Biłgoraju

2. miejsce: Natalia Dargiel, klasa VI a SP 1 w Biłgoraju

3. miejsce: Anna Lis, klasa VI h SP 1 w Biłgoraju

Wyróżnienia:

– Angelika Borowiec, lat 12, Strzyżów k. Hrubieszowie

– Inka Pasło, Jarosław

– Martyna Kaczor, klasa IV b SP 1 w Biłgoraju

            od 15 lat:

  1. miejsce: Karolina Kaczor, lat 19
  2. miejsce: Beniamin Gleń, lat 15
  3. miejsce: Aleksandra Żak, lat 16

Wyróżnienie:

– Anna Ohirko, lat 16

Kategoria: Praca plastyczna (ręczna) rodzinna

  1. miejsce: Lena, Jasio, Marta i Tomasz Banach, Gózd Lipiński
  2. miejsce: Agnieszka Wojtasik i Maja Wojtasik, Biłgoraj

Kategoria: Praca graficzna indywidualna

            młodsi:

  1. miejsce: Pola Siciarz, lat 6, klasa 0 a SP 1 w Biłgoraju
  2. miejsce: Cezary Kraczek, lat 10, klasa III c SP 1 w Biłgoraju
  3. miejsce: Gabriela Małek, klasa I a SP 1 w Biłgoraju

Wyróżnienie:

– Stanisław Małek, klasa III F SP 1 w Biłgoraju

      starsi:

  1. miejsce: Emilia Drzygało, lat 13, Kalinowice
  2. miejsce: Francesco Moggia, lat 13, Novara, Włochy
  3. miejsce: Franciszek Zarębski, klasa V SP 1 w Biłgoraju

Kategoria: Praca graficzna rodzinna

Nie złożono żadnej pracy.

Podziękowania:

– Alicja Koper, klasa III c SP 1 w Biłgoraju

– Dominik Bielak klasa IV a SP 1 w Biłgoraju

– Dominika Rawska, klasa III f SP 1 w Biłgoraju

– Ewelina Nakapała, Stanisławów

– Kinga Blacha

– Klaudia Czerniak, lat 9, Biłgoraj

– Dominika Kudzia

– Lidia Borowiec, lat 6

– Nikola Siciarz, 8 lat, klasa 1b SP1 w Biłgoraju

– Maciej Banach, lat 10, Biłgoraj

– Maciej Gałka, klasa III c SP 1 w Biłgoraju

– Martyna Cich, klasa IV a SP 1 w Biłgoraju

– Mieszko Piotrowski, Strzyżów k. Hrubieszowa

– Milena Wszoła, Biłgoraj

– Natalia Rojek, klasa VI a SP 1 w Biłgoraju

– Natalia Skubis

– Nikola Maciocha, klasa VIII b SP 1 w Biłgoraju

-Lena Banach z klasy 1B, Gózd Lipiński

– Katarzyna, lat 6, Biłgoraj

– Weronika Zarębska 10 lat, Biłgoraj

-Angelika Jakubiak, klasa IV, Horyszów Polski

– Wiktor Pałys klasa I SP w Strzyżowie

– Zuzanna Łyś, klasa VI a SP 1 w Biłgoraju

-Jaś Banach, 5 lat, Gózd Lipiński

Leave a Replay

Fundacja Gaudium et Spes

Misją Fundacji jest kształtowanie dojrzałych chrześcijan poprzez szerzenie i
upowszechnianie chrześcijańskich wartości i zasad we wszystkich dziedzinach
życia, zwłaszcza społecznego, gospodarczego, kulturalnego oraz działalność́ na
rzecz dobra publicznego.

Recent Posts

Sign up for our Newsletter

Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit

Close Menu