Wręczenie nagród w konkursie o Kard. Stefanie Wyszyńskim

19 czerwca, w sali konferencyjnej przy parafii św. Jana Pawła II w Biłgoraju, zostały wręczone nagrody w konkursie wojewódzkim o Życiu i Nauczaniu Stefana Kardynała Wyszyńskiego pod hasłem ,,Dla nas po Bogu, największa miłość to Polska” – Kardynał Stefan Wyszyński w Powstaniu Warszawskim. To był projekt skierowany do uczniów z całego regionu. Wpłynęło ponad 200 prac we wszystkich kategoriach.

Uczniowie wykazali się niezwykłą pomysłowością. Były wiersze, prace plastyczne, prezentacje, a nawet film. Konkurs stał się okazją do poznania historii życia Prymasa Wyszyńskiego. Organizatorek konkursu była Fundacja Gaudium et Spes, Konkurs został dofinansowany ze środków Ministerstwa Obrony Narodowej.