Poszukujemy trenera do przeprowadzenia treningów pamięci dla seniorów na terenie województwa lubelskiego.

Wymagania: doświadczenie w pracy na rzecz seniorów, wykształcenie wyższe.

Przedmiot zamówienia:

1. Prowadzenie treningów pamięci w wymiarze 200 godzin. (20h x 10 grup = 200 h).

Program treningów: 1. Czym jest pamięć? – fazy i rodzaje pamięci. 2. Proces starzenia się w kontekście sprawności umysłowej. 3. Mity na temat pamięci u seniorów. 4. Trening pamięci jako forma wspomagania pamięci. 5. Alternatywne sposoby oddziaływania na pamięć. 6. 10 Zasad wspomagania pamięci i uczenia się. 7. Skuteczne techniki zapamiętywania w wieku podeszłym – mnemotechniki 8. Przygotowywanie treningu pamięciowego dla seniorów. 9. Propozycje ćwiczeń: – Ćwiczenia pamięciowe o charakterze integracyjnym, – Ćwiczenia aktywizujące i motywujące do treningu pamięciowego, – Ćwiczenia wykorzystujące wiedzę na temat pamięci, – Ćwiczenia wspomagające inne funkcje poznawcze: spostrzeganie, myślenie, koncentrację uwagi, – Ćwiczenia ułatwiające zapamiętywanie imion, nazwisk, numerów, dat, nazw własnych, – Ćwiczenia pamięciowe do wykorzystania z osobami z różnymi deficytami funkcji poznawczych, – Gry planszowe i zabawy kreatywne.

Sposób składania oferty: Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie wypełnionego formularza ofertowego (do pobrania) na adres e-mail: bisbilgoraj@gmail.com  lub dostarczyć do siedziby organizacji na adres ul. Księcia Józefa Poniatowskiego 42, 23-400 Biłgoraj do dnia 08.07.2020 r. (decyduje data wpływu) Dodatkowe informacje pod numerem 602 248 899

Formularz zgłoszenia: https://drive.google.com/file/d/1B4On93v2K13PwxZi5NWl50DyvOhaWUDM/view?usp=sharing